Заказ за телефоном +380 (93) 118 66 67

Співробітництво


Ми дуже любимо справу, якою займаємося та хочемо нею поділитися!

Що це може бути?

По-перше, ми пропонуємо наші пироги та десерти для продажу у Вашому кафе/магазині (умови індивідуальні, та ми впевнені що вони будуть взаємовигідні).

По-друге, ми можемо створити невеличкий (або великий) куточок смачної та здорової їжі у Вашому просторі, якщо у Вас є необхідність в оргацізації харчування для співробітників або клієнтів.

По-третє, ми можемо запропонувати регулярну доставку для Ващої організації або офісу, наших пирогів та десертів і організувати своєрідний Food Bar для Ваших співробітників по спеціальній ціні.

Ми постійно удосконалюємо асортимент відповідно до побажань наших клієнтів і ретельно слідкуємо за якістю, адже ми розуміємо, що репутацію набагато легше втратити, аніж заробити. Все готуємо самостійно за допомогою професійного обладнання і золотих рук наших співробітників та використовуючи тільки кращі інгредієнти. Нам подобається використовувати фрукти та ягоди за сезоном - так як це корисно і звісно ж смачно!

Для нас важливо самим пишатися нашим продуктом та нашою роботою. І ми сподіваємось на взаємовигідне співробітництво з такими ж ентузіастами Своєї Справи!

welcome bistro