Заказ за телефоном +380 (93) 118 66 67

Чізкейк Ягідний

Чізкейк Ягідний

Десерти ми готуємо з натуральних і якісних інгредієнтів з великою любов'ю і трепетом, так як розуміємо, що наш Тортик - може стати прикрасою Вашого свята! Все що ми пропонуємо - можна спробувати порційно у нас в Кафе, або замовити цілий (є доставка)!

Панна-Котту або десерт на основі сиру Філадельфія з фруктами можемо приготувати у спеціальних Порційних Стаканчиках і привезти Вам потрібній кількості! В нас є декілька видів Чізкейку (Класичний "New York", більш легкий Фруктовий в основі сир Філадельфія і йогурта, або з Домашнього Творога - з Фруктами або Ягодами, а також Лимонно-Шоколадний!) Літом використовуємо свіжі ягоди і фрукти і запасаємось ними на зиму: заморожуємо і зберігаємо у такому вигляді, щоб вони максимально зберегли свій смак і користь! Для Шоколадних Тортиків - самі варимо Шоколад.

Готуємо Домашнє Печиво різних видів: Вівсяне - котре може стати корисним перекусом упродовж дня так як не містить муки та цукру, Шоколадне з корицею, а також улюблене дітьми - Пісочне з цукатами (клюква, курага).

Ми, з радістю, розповімо про будь-який наш Тортик, або Десерт і підскажемо, якщо Вам буде необхідна допомога у виборі! Смачного! :)